O nas

Kochani

Jak usłyszeliście w krótkim filmiku – chcemy nadal dla Was gotować prezentując Wam nasze propozycje dań, a  przy tym umilać czas naszą autorską muzyką.  

Pomysł na program kulinarno-muzyczny, a teraz na kontynuację tych dwóch dziedzin razem, wziął się z połączenia naszych  pasji i chęci dzielenia się nimi z innymi. Na co dzień spędzamy większość czasu razem – tworząc rodzinę i wspólny dom, a także jeżdżąc po całym kraju z koncertami dla Was. W związku z tym, wspólnie będziemy Was zapraszać do odwiedzin i gotowania z nami na stronie Przebojowych Smaków.

Postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco nasze sylwetki opowiadając o sobie  – w końcu każde z nas najlepiej wie, jaka jest ta druga „połowa”.

Mariusz o Bogusi:

Bogusia – „wulkan” wiedzy kulinarnej i pasjonatka gotowania, tworzenia i eksperymentowania w kuchni. Swoją pasję rozwija praktycznie od dziecka. Posiada wielki zasób różnych przepisów. Jej niewątpliwie największym atutem są smaki, które potrafi łączyć i wykorzystywać w swoich autorskich daniach, serwując je przy tym z największą dbałością o każdy szczegół – artystycznie  i nietuzinkowo. Oprócz kuchni uwielbia czytać książki, zwłaszcza z dziedziny numerologii i parapsychologii. Jest także miłośniczką dekoracji i urządzania wnętrz. Na co dzień ciepła, spokojna, absolutnie niekonfliktowa i kochana…

Bogusia o Mariuszu:

Mariusz – przede wszystkim jest utalentowany muzycznie, co udowadnia podczas koncertów dla swoich fanów, wykonując ten zawód już od 35 lat.  Kuchnia nie jest mu obca, lubi dobrze zjeść (co widać) choć  w porównaniu ze mną jego wiedza i umiejętności są dużo mniejsze – z czego się bardzo cieszę, gdyż mogę zaskakiwać go dobrymi pomysłami kulinarnymi.  Mariusz urzeka mnie swoją muzyczną twórczością. Ma ogromne możliwości wokalne, świetną dykcję, radzi sobie, poza rapem i hip hopem, praktycznie w każdym repertuarze, pozostając przy tym sobą. Spełnia się również jako dziennikarz muzyczny – prowadząc od 5 lat swój autorski program w radio SILESIA na 96,2 fm „MUZYCZNY KOKTAJL” w każdą sobotę o godz. 14:00.

Na co dzień jego hobby to ogrodnictwo balkonowo – domowe, wszelki możliwy ruch. Latem – rower i pływanie,  zimą – narty. Są to pasje, które jeszcze bardziej pozwalają nam cieszyć się wspólnym życiem. Podchodzimy do życia z radością i pozytywną energią jaką i Was chcemy zarażać.

Nasze pomysły byłyby trudne do wykonania bez naszej ekipy realizatorskiej. Przedstawiamy Wam wszystkich biorących udział w tym projekcie (od lewej: Asia, Bogusia, Mariusz, Wiktor i Kacper). Śmiało możemy podsumować to jednym zdaniem: W RODZINIE SIŁA 🙂

Zachęcamy Was do wspólnego gotowania i spędzania czasu z naszymi przepisami i muzyką. Zaglądajcie, oglądajcie i rozwijajcie się kulinarnie. Będzie smacznie i muzycznie 🙂

pozdrawiamy 

Bogusia i Mariusz Kalaga

Close
© Copyright 2020 Przebojowe Smaki - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie Kosą po patelni